משרד התיירות של הפיליפינים נערך לקראת חזרת התיירות, ויוצא בקמפיין חדש לחשיפת האיים והחופים של הפיליפינים, שזוכים בפרסים רבים והוקרה עולמית. בשבוע הבא יתקיים , יריד תיירות ויטואלי לסיטונאי תיירות ומשפיענים מרחבי העולם, לרבות מישראל (PHITEX 2021),

הפיליפינים התברכה ביותר מ-7,000 איים, שמרביתם אינם מיושבים ומכוסים בג'ונגל פראי. בין האיים המפורסמים בעולם נמנים פאלאוון והאי בורקאי במרכז הפיליפינים.

בין החופים הבולטים בפיליפינים ניתן למצוא את האי בנטיאן בסבו (Bantayan island) ובו חופים לבנים ואתרי תיירות אקולוגיים. בין האטרקציות התיירותיות: איילנד הופינג (דילוג בין איים), שיט קיאקים, צלילות ואפילו צניחה חופשית. האי קלנגמן (Kalanggaman Island) בפרובינציית לייטה נחשב לפנינה מיוחדת בארץ האיים. את האי המרהיב ביופיו מקיפה רצועת חוף עם מים צלולים וחולות לבנים. פנינה נוספת היא החוף הנסתר באל נידו שבפאלאוואן (El Nido), שבו צוקים בולטים, סלעי גיר ומים בצבעי טורקיז. מדובר בחוף שהוא גן עדן נסתר שרק מחכה שיגלו אותו.

יעד מדהים נוסף הוא חוף הסוכר בנגרוס אוקסידנטל. השקיעות בחוף זה מרהיבות. הוא מזמין אליו צוללים רבים. בפרובינציית קמיגין, שנחשבת למרכז ההרפתקאות של הפיליפינים, מומלץ לבקר באי Mantigue. האי ידוע כאי טרופי שמפורסם בקרב צוללנים. האי מפורסם בין השאר בזכות צב הים הקרני המצוי בו, שנחשב לקטן בצבי הים וכן שפע של אלמוגים, "דגי צפרדע" וכרישים. האי שיארגאו נחשב לבירת גלישת הגלים של הפיליפינים והוא משך אליו טרום הקורונה גולשי גלים רבים מישראל. אי אקזוטי מרהיב נוסף ברשימה הוא האי Calaguas, שבו לצד צלילה ושחייה ניתן לעשות טרקים מרהיבים.

שרת התיירות של הפיליפינים, ברנדטה רומלו פוייאט, הצהירה כי הפיליפינים משקיעה משאבים בבניית חבילות תיירות לכשתחודש תנועת התיירות הבינלאומית לארץ האיים הקסומה. התיירים ימצאו בפיליפינים חופים מהיפים בעולם עם חול לבן, דקלי קוקוס, מים צלולים ותושבים מכניסי אורחים. הפיליפינים השקיעה בתקופת הקורונה משאבים רבים בשיפור אתרי התיירות. שרת התיירות הצהירה עוד כי היעד המרכזי של משרד התיירות של הפיליפינים הוא לחסן בשיעור של 100 אחוז את כל עובדי תעשיית התיירות בארץ האיים.

 

לאתר של משרד התיירות של הפיליפינים בשפה עברית:

www.itsmorefuninthephilippines.co.il

 

הצילומים באדיבות משרד התיירות של הפיליפינים (PDOT).

דילוג לתוכן