חברת הקרוזים נורוויג'ן קרוז ליין, מוסיפה למסלוליה בים התיכון גם את האוניות נורוויג'ן אפיק (Norwegian Epic) ונורוויג'ן גאטאווי (Norwegian Getaway). כשליש מ-17 הספינות בצי של NCL חזרו כבר לפעילות לאחר 500 ימים של השהיית ההפלגות.

החזרה של נורביג'ן לשגרת הפלגות נעשית תוך הקפדה על יישום הנחיות פרוטוקולי הבריאות והבטיחות החדשים של תוכנית "השייט הבטוח" ('Sail Safe') ובמרכזן דרישת חיסון מלא בתוקף של כלל עובדי הספינה ואורחיה.

ספינת נורוויג'ן אפיק (Norwegian Epic), הרביעית מתוך צי 17 הספינות של החברה לחדש את פעילותה, השלימה בהצלחה את השייט הראשון שלה ליעדים המבוקשים ביותר בספרד ואיטליה לאחר שהפליגה מברצלונה. במהלך ההפלגה, שארכה 7 ימים, נורוויג'ן אפיק עגנה בליבורנו, עיר נמל המוכרת כשער להיסטוריה העשירה של טוסקנה ופירנצה, רומא (צ'יוויטווקיה), נאפולי, קליגרי (סרדיניה), ובפאלמה דה מיורקה שבספרד.

הספינה נורוויג'ן גאטאווי הפליגה לראשונה היום מרומא (צ'יוויטווקיה), במסגרת מסלולים שאורכם 10-11 ימים ויימשכו עד ה-25 באוקטובר. המסלולים השונים יכללו עגינות באיים היווניים וביניהם דוברובניק, קורפו, קאטאקולון – נמל העגינה החדש של חברת NCL הממוקם בחצי האי פלופונסי – סנטוריני, מיקונוס, נאפולי, וליבורנו שבפירנצה. הספינה תעגון עד 13 שעות בכל נמל ותבלה לא יותר מיומיים בים, האורחים יכולים לבלות את ימיהם בחקר חורבות עתיקות ואדריכלות מימי הביניים או פשוט להתענג על מגוון המאכלים המפורסמים של האזור.

נשיא ומנכ"ל NCL, הארי סומר, אמר: "היה מרגש מאוד לראות את החזרה הגדולה של ההפלגות שלנו מתממשת בשלושת החודשים האחרונים, כאשר כבר עכשיו שליש מהצי שלנו מציע שוב חוויות חופשה בלתי נשכחות. האושר להתאחד עם צוות הסיפון שלנו ולקבל שוב את פני אורחינו על הסיפון לעולם לא יעלם. האפשרות לחזור ולהפליג מאחד מנמלי הבית הפופולאריים ביותר שלנו באירופה, ולהשיק את מתחם ההייבן ששופץ לאחרונה על גבי ספינת נורוויג'ן אפיק, היא עדות למחויבות הבלתי מעורערת שלנו לאיכות יוצאת דופן והעלאת רמת המצוינות בצי הספינות שלנו."

דילוג לתוכן