לקראת חופשת חג הסוכות נפתח במישור אדומים פארק השעשועים מאג'יק קאס Magic Kass. זה פארק השעשועים המקוּרֶה הגדול בארץ, והוא מספק לילדים ולמבוגרים חוויות וריגושים כמו באמריקה

צילום: אראל מאור (תקוע)

האטרקציה המרכזית היא רכבת הרים בגובה של בית בן שש קומות, שנעה במסלול אקסטרים שקטעים ממנו יוצאים מחוץ למבנה המקורה. הילדים שלי עפו על זה, תרתי משמע. מעליה, על גג המבנה, ישנו מתקן "בראשית", שזו קרוסלה המסתובבת על ציר ובמקביל גם נוסעת על מסילה.

יש בפארק גם מתקנים זרועות לפעילות בגובה: מירוץ אוירי Air Race שבו קרוסלה בעיצוב מטוסים עם 6 זרועות, שעל כל אחת ספסל לשני אנשים, והזרוע מסתובבת בשני מימדים סביב עצמה וסביב הציר המרכזי, וכך יוצרת תחושה של סחרור ואובדן שיווי משקל.

יש גם מגדל נפילה חופשית Sky Tower שמעלה את האנשים לגובה, ואז מצניח אותם למטה במהירות שגורמת לנו להרגיש נפילה חופשית. חוויה עוצרת נשימה ממש.

צילום: אראל מאור (תקוע)

לחובבי אתגרים והרפתקאות מציעי מג'יק קס גם מתקן בשם Discovery 360 שבו זרוע אחת מסתובבת סביב ציר מרכזי ב360 מעלות. מתקן לופר Loper מיועד למאיצים בעלי קיבה חזקה במיוחד. במתקן זה לולאה שעולה לגובה רב של 22 מטר, שממנה יוצאים קרונות שמסתובבים במסלולים מהירים ומקבילים בו זמנית גם סביב עצמם. כאשר מנמיכים יש תחושה כאילו עומדים להתנגש ברצפה.

בנוסף, יש גם מתקן של מעין כדורים פורחים Samba Balloon המיועד לילדים קטנים יותר. המתקן מדמה טיסה איטית בכדור פורח שעולה ויורד בהשפעת הרוח המשנה כיוונים ועוצמה תוך כדי הטיסה.

צילום: אראל מאור (תקוע)

הפארק כולל גם אולמות גיימינג וג'ימבורי, ועוד אטרקציות שלא נראו בארץ עד כה. ביניהם גם אזורי מציאות מדומה VR , חדרי בריחה, כדורים פורחים, צלחות מעופפות, קירות טיפוס, מכונית מתנגשות, ומשחקי ארקייד ועוד. בפארק השעשועים ישנים גם מסעדות ודוכני מזון ושתיה, וגם אולם תיאטרון עם מערכת סאונד מודרנית ומשוכללת ביותר. בתפאורת הבמה יש מסכי לד ענקיים שעליהם מצגות וידיאו מרתקות.

הפארק הוקם ע"י חברת השקעות ישראלית-גיאורגית בבעלות חנוך קס. לדבריו, הושקע בפארק זה כ-500 מיליון שקלים. חנוך קס אומר שזו לא המילה האחרונה, ויש לו תוכניות להוסיף בעתיד עוד מתקנים עווצרי נשימה שהוא בוחן בכל פארקי השעשועים בעולם.

פארק מגי'ק לאס מומלץ לבילוי משפחתי בחול המועד, וגם במשך כל השנה. פארק השעשועים נמצא במישור אדומים בקרבת ירושלים, אבל כדאי ושווה מאוד להגיע אליו גם מתל אביב ומכל הארץ. הוא מעניק יום של בילוי משפחתי מהנה להורים ולידים בכל הגילאים. כל אחד יכול למצוא שם כמה דברים שמתאימים לו בול.

בחודש ההשקה מחיר כרטיס הכניסה יהיה 9 שקלים בלבד. למעוניינים לצפות גם באחת מההצגות המחיר 145 שקלים. בגלל התורים הצפויים בחול המועד רצוי להזמין כרטיסים מראש באפליקציית Magic Kass.

הכתובת: מג'יק קאס, רחוב דקלה 6, פארק ישראל, מעלה אדומים

 

דילוג לתוכן