שני אייקוני מוסיקה מגיעים לישראל להופעה יחידה על במה אחת. מייק סטרן ודניס צ'יימברס יופיעו בזאפה אמפי שוני 18 בספטמבר  2022. את הארוע מפיקים מיוזיק ביזנס ואגואיסט הפקות.

מייק סטרן, הגיטריסט האגדי שעבד עם מיילס דייויס, דם יזע ודמעות, ג׳אקו פאסטוריוס ועוד, חוזר לישראל. מאחוריו על התופים יופיע דניס צ׳יימברס, האיש שניגן עם כל השמות הגדולים על קו המוזיקה שנעה בין פיוז'ן, פאנק לג'אז. מסנטנה, ג'ון מקלפלין, ג'ון סקופילד וביל אוונס, להקת "פרלמנט" ואחותה "פ'אנקדליק", ג'ורג' דיוק, מייסיו פארקר ועד לסטנלי קלארק, האחים ברקר, בילי שיאן והרשימה עוד ארוכה. אבל בגלל שצ'יימברס, שנחשב בצדק לאחד המתופפים הווירטואוזיים והמקצועיים ביותר בעולם, מחזיק בקטלוג כל כך מרשים, לפעמים יצירות נפלאות שלו נשכחות מאחור ואלו בדיוק חוזרות לקידומת הבמה במופע עם מייק סטרן שמשלב בתוך המוסיקה שלו אינספור אלמנטים מוזיקליים המתאגדים לכדי סגנונו האישי, אותו ניתן לזהות ממרחק קילומטרים רבים.

ההגדרה פיוז’ן נתפרה ממש לפי מידותיו וביצירתו הוא משלב מגוון רחב של סגנונות וטכניקות נגינה וסאונד המזוהות באופן מובהק עם שמו. את סגנון נגינתו של מייק סטרן ניתן להגדיר כסגנון נגינה קוסמופוליטי-אוניברסלי ובכל קטע שהוא מנגן ניתן לשמוע ולהרגיש כי הוא לוקח אותנו יד ביד לטיול מסביב לעולם.

כרטיסים בקופות זאפה https://bit.ly/3R6fRMf במחיר 269 ₪ או 239 ₪ במכירה מוקדמת

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן