חברת השייט נורביג'ן NCL מכריזה על הנחה של כ-50% לנוסע השני בחדר, עבור מגוון הפלגות החל מעונת החגים בספטמבר 2021. המבצע בתוקף רק למזמינים עד סוף החודש הנוכחי.

בין היעדים שכלולים במבצע ניתן למצוא הפלגות חלומיות בנופים הכי יפים של ערי מערב אירופה, הגגות הלבנים של איי יוון, הקסם של האיים הקריביים, היופי המהפנט של הים הבלטי, מסעות ייחודיים ומרתקים ברחבי יבשת אסיה, המראות הפראיים של יבשת אוסטרליה, הקרחונים המופלאים של אלסקה, הנופים עוצרי הנשימה של צפון אירופה ועוד.

NCL מחדשת הפלגות לאיי יוון ואירופה החל מה-25 ביולי 2021 ועד ה31 באוקטובר 2021. האוניה נורוויג'ן ג'ייד Norwegian Jade תפליג מאתונה אל איי יוון סנטוריני, מיקונוס ורודוס. האוניה  נורוויג'ן אפיק  Norwegian Epic תפליג אל ערי איטליה וספרד וההיסטוריות.

בנוסף, נורביג'ן תחדש הפלגות במסלולים שאינם כלולים במבצע: בסוף שנת 2021 תחדש NCL גם את ההפלגות ממיאמי לאיים הקריביים. החל מחודש ינואר 2022 ועד סוף פברואר, תציע נורוויג'ן קו קרוז לאנטרקטיקה, המתוכנן לצאת מנמל בואנוס איירס שבארגנטינה על גבי ספינת נורוויג'ן Star.

במזרח אסיה יצאו מספר הפלגות ליעדים הכי יפים כולל סינגפור, מלזיה, יפן, וייטנאם במגוון מסלולים, החל  מ 28 בינואר 2022 ועד ה-19 באפריל 2022 על גבי ספינת נורוויג'ן סאן Norwegian Sun.

בחודשים אפריל-מאי 2022 יתקיימו הפלגות יוצאת דופן לאלסקה, במסלולים באורך של כ-7 ימים, הכוללים עגינות בסקגווי, ג'ונו, קטצ'יקן ואייסי סטרייט פוינט. שם נוכל ליהנות מהנופים השלווים של הפארק הלאומי גליישר ביי (Glacier Bay) או נופיו שיוצאי הדופן של הפיורד (Glacier Fjord) במפרץ הולקהאם. ההפלגות יצאו על הספינות נורוויג'ן בליס Bliss Norwegian ונורוויג'ן אנקור Norwegian Encore כאשר ההפלגה הראשונה תהיה ב-23 באפריל והאחרונה ב-29 במאי.

בנוסף, נורביג'ן כבר הכינה לוח הפלגות גם ליעדים אחרים בעולם החל מהרבעון השני של 2022. על הפלגות אלה נעדכן בבוא העת.

דילוג לתוכן