האוניה Oasis of the Seas של חברת רויאל קריביאן חוזרת לפלורידה לאחר שדרוג של 165 מיליון דולר.

האונייה תציע שילוב מרגש של אטרקציות מוכרות ואהובות לצד חידושים ייחודיים, כמו מסעדת הברביקיו החדשה, Portside BBQ; ברמנים רובוטיים שיכינו ויגישו את המשקה שלכם. שלישיית מגלשות המים Typhoon, Cyclone והSupercell  שיעלו את רמת האקשן והריגוש בסיפון הבריכה; אולם להופעות מוסיקה חיה, Music Hall; וסיפון בריכה מחודש באווירה קאריבית.

במסגרת החיזור אחרי משפחות וילדים, שידרגו באואזיס מבחר אטרקציות חדשות:  מתחם הילדים והנוער Adventure Ocean  עבר עיצוב מחדש ויציג חוויות אינטראקטיביות ייחודיות, שמעודדות את המפליגים הצעירים לבחור לעצמם את ההרפתקאות שמעניינות אותם מתוך שפע של אפשרויות. מתחם הנוער Social298 זכה אף הוא למהפך עיצובי, ויציע אזור בילוי ייחודי לבני הנוער עם קונסולות משחק, מוסיקה, סרטים ואף מרפסת פרטית לבילוי עם בני גילם. במשחק לייזר טאג הזוהר בחושך, יילחמו זו בזו שתי קבוצות כדי לכבוש שליטה בעיר הקרח המיתולוגית. בחדר בריחה Mission Control: Apollo 18 האורחים ייכנסו לחדר הבקרה של משימת אפולו, ויצטרכו לפתור חידות כדי לעמוד בהצלחה במשימת שיגור האפולו 18.

ה-Oasis of the Seas מפליגה כעת ממיאמי במסלולים בני 7 לילות לאיים הקאריביים. בחודש מאי 2020 תעבור האונייה לאזור ניו-יורק, ותהיה האונייה הגדולה ביותר אי פעם שמפליגה מאזור זה.

אורי שנבל, מנכ"ל סנורמה, נציגתה של רויאל קריביאן בישראל, אומר: "רויאל קריביאן מציעה יותר הרפתקאות מאי פעם עבור האורחים בכל הגילאים, יותר דרכים לראות את האיים הקאריביים. וזאת לאור הביקוש הרב של הקהל הישראלי לחופשת שייט משפחתית. מדובר על הכנסת חדשנות, ריגוש, פעילויות הרפתקניות וכיף בלי הפסקה".

כתיבת תגובה

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן