היום החלה חברת הקרוזים רויאל קריביאן (RCL) להפעיל הפלגות סדירות גם מישראל. אוניית הפאר Rhapsody of the Seas הפליגה מחיפה, לראשונה כאשר על סיפונה בעיקר נוסעים ישראלים. RCL כבר הודיעה שנמל חיפה יצטרף לנמלי הבית שלה בעולם, ובענף התיירות רואים זאת כארוע היסטורי.

בהנהלת רויאל קריביאן מגלים התחשבות גם בנוסעים דתיים. החברה הכשירה שתי מסעדות על הסיפון, ובחדר האוכל המרכזי הוקצה אגף כשר. הארוחות הכשרות מיוצרות ע"י חברת הקייטרינג ווברמן בניו יורק, בהשגחת הרב חיים יוסף דוד ווברמן.

אחד מחדרי הישיבות הפכו לבית כנסת. בשבתות תופעל מעלית שבת מיוחדת, ובערבי שבת יחולקו נרות חשמליים של מכון צומת לנוסעים שיבקשו לקיים מצוות הדלקת נרות. (כידוע, אסור להדליק אש באוניות). על כך מגיע שאפו גדול למנהלי חברת סנורמה, נציגת המכירות של רויאל קריביאן בישראל.

עיקר השיווק לציבור הדתי נעשה באמצעות חברת 'גולדן טורס' המתמחה בקרוזים כשרים, אבל ניתן להזמין גם בסוכנויות תיירות אחרות, ועל האוניה כבר ידאגו לשירותים מיוחדים לשומרי מצוות.

בהפלגת הבכורה שיצאה היום, כנראה אין נוסעים דתיים בגלל תשעת הימים, אבל החל מההפלגות הבאות נוכל גם אנחנו להנות מהיתרונות הרבים של אוניית הפאר רפסודי מסדרת Vision. האוניה יכולה לארח כ-2,000 נופשים ו-765 אנשי צוות, ב1,020 חדרים המתפרסים על 5 קומות מגורים מתוך 11 הקומות על האוניה. ב142 מהחדרים יש דלת מקשרת לחדר הסמוך, והם מתאימים מאוד למשפחות גדולות.

הרפסודי אינה מהאוניות החדישות הגדולות של רויאל קריביין. האוניה הושקה בשנת 1997, ועברה שיפוץ יסודי בשנת 2012. אך ראוי לציין שהיא בין האוניות הגדולות שמפליגות מישראל, ויש בה מבחר גדול מאוד של אפשרויות בילוי למשפחות, כמו בריכות שחיה, חדרי כושר, מגרשי טניס וגולף, מסלולי הליכה וריצה, מועדוני משחקים לילדים, ספריה עשירה, חניות דיוטי פרי, קזינו, קיר טיפוס ועוד. לפיכך, אפשר להבין את דיווחי סנורמה על הזמנות רבות מאוד, ושנמכרו כבר כמעט כל החדרים להפלגות מישראל ב2022.

 

לרגל ההשקה הציעה סנורמה לישראלים חבילות נופש במחירים אטרקטיביים מאוד, החל מ192$ בלבד לאדם להפלגה של 2 לילות. החברה מציעה 17 הפלגות מחיפה במגוון מסלולים בין  2 עד 8 לילות לקפריסין (לימסול), ואיי יוון (רודוס, אתונה, מיקונוס וסנטוריני). עונת ההפלגות של רויאל קריביאן מישראל תמשך עד סוף נובמבר 2022. לאור ההצלחה והביקוש הרב החלה החברה למכור קרוזים מחיפה גם לעונת התיירות הבאה בשנת 2023.

אודי שנבל, מנכ"ל סנורמה, מכריז: "אנו מתרגשים לעשות היסטוריה יחד עם רויאל קריביאן ולהביא לישראלים את חוויית החופשה של חברת הקרוזים המובילה בעולם״.

(צילום השער באדיבות נמל חיפה)

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן