מותג הפרימיום השוויצרי צפטר אינטרנשיונל (Zepter International) החל לשווק בישראל ראש מקלחת מסנן ומפנק מדגם LOTUS, המוצע בקו עיצוב אלגנטי ויוקרתי, ופועל להפחתת צריכת המים בשיעור של עד כשלושים אחוז.

זה ראש מקלחת עגול בקוטר של כ-8 ס"מ, שיש בתוכו מערכת פילטר רב שכבתית וגם מסנן משקעים, שתכליתם לפעול בסינרגיה להסרת מתכות כבדות. המים בישראל נחשבים  "קשים" בבגלל שהם מכילים מגוון מתכות כבדות, פלואוריד, כלור, כימיקלים, אבנית, חלודה, חיידקים ורעלים נוספים. אלה חודרים בעת המקלחת דרך העור ומשפיעים לרעה עליו ועל השיער. משקעים של כלור ואבנית תורמים להאצת התייבשות העור והשיער. בנוסף, מים קשים תורמים להתפתחות והאצה של בעיות נוירולוגיות. אבל הודות ליכולתו המופלאה של המוצר LOTUS,  לסנן ולטהר את המים, הופכת פעולה פשוטה לחווית מקלחת נקייה ומענגת במיוחד.

בנוסף, ראש ה LOTUS מספק לחץ מים חזק פי  3-4 מהמקובל ומשתמש בזרבוביות שמהן יוצאים המים בצורת טיפות זעירות בקוטר של כ-280 מיקרון, נתון המגדיל את שטח ההתזה בדמות זרזיפי מים מפנקים התורמים לתחושה רכה ונעימה.

ייחודיותה של מערכת הטיהור של ראש המקלחת LOTUS בכוחה לתקן את האפקט השלילי של המים הקשים. המערכת פועלת להסרת לכלוך, מתכות כבדות וחלודה והופכת את המים מקשים לטהורים ומסוננים. כך מבטיח ראש המקלחת מבית צפטר אינטרנשיונל לשמור עלינו מזיהומים ומחיידקים הפוגעים במערכת החיסון כמו גם לסייע במניעת גירויים, מראה עור עייף והתפתחות קשקשים בקרקפת.

בנוסף, מתהדר ראש ה LOTUS בפילטר ייחודי המכיל ויטמין C (אנטי אוקסידאנט) שנועד לסייע בהזנת העור. מלבד תכליתו המובהקת של פילטר המדובר לפעול להסרת כלור, כימיקלים ומזהמים אחרים עם יעילות אנטי-בקטריאלית של 99.9%, הוא מותיר אחריו שובל עדין ומרענן של הדרים ותורם בכך לחוויית מקלחת מפנקת במיוחד.

ראש הLOTUS מאושר על ידי מכון התקנים ועומד בדרישות ותקנים בינלאומיים מחמירים. ובתקן  CE אירופאי.

הכל טוב, אך יש בעיה עם המחיר. הלוטוס עולה 914 ₪ כולל פילטרים, לעומת ראשי מקלחת רגילים הנמכרים במחירים שבין 50 עד 350 שקלים בלבד. אבל אין להם פילטרים.

פרטים והזמנות אצל היבואן הרשמי באתר:www.zepter.co.il

צילום יחצ צפטר

 

 

דילוג לתוכן