דוד פתאל ממשיך להרחיב את רשת המלונות גם בתקופה שאחרים מצמצמים וסוגרים מלונות. מלון אפולו לליסטאד סיטי סנטר, שינה את שמו למלון לאונרדו לליסטאד סיטי סנטר, וינוהל תחת המותג לאונרדו.

בשנת 2018 החליטה הנהלת מלונות אפולו למכור את הרשת. רשת מלונות פתאל שחיפשה הזדמנויות צמיחה בשוק ההולנדי, רכשה את רשת המלונות הידועה כדי להרחיב את המותג לאונרדו באירופה. בתחילת 2021 החלו רשת מלונות אפולו בהולנד בתהליך המיתוג מחדש כמלונות לאונרדו, המופעלים על ידי רשת מלונות פתאל, אולם התהליך הופסק עקב הקורונה. כעת, הפרויקט חזר לפעולה, וממשיך לאפשר לבתי המלון ליהנות מהכוח של מותג לאונרדו המביא עמו תדמית בינלאומית, כל מלון יעבור תהליך מיתוג ועיצוב פנים חדש כולל קונספט ייחודי ומרענן. רשת ליאונרדו לא תכלול את מלון אפולו באמסטרדם.

מלון לאונרדו לליסטאד סיטי סנטר ממוקם במרכז העיר לליסטאד שנתפסת על ידי רשת לאונרדו כמרכז צמיחה בתחום התיירות בהולנד. בטקס הפתיחה והמיתוג הרשמי של מלון לאונרדו לליסטאד סיטי סנטר כיבד בנוכחותו ראש העיר של לליסטאד, מר אדם אלזקלאי (Adam Elzakalai) ויחד עם מנהל המלון, מר סנדר קיזברינק (Sander Kiezebrink), התכבדו השניים לגזור את הסרט.

ראש העיר לליסטאד, אדם אלזקלאי [Adam Elzakalai] גוזר את הסרט בחנוכת המלון

"המותג שלנו משתנה, אך השירות שלנו נשאר זהה", אמר מנהל המלון סנדר קיזברינק והוסיף, "רשת לאונרדו מאמינה בנו ובעיר לליסטאד. במהלך החודשיים האחרונים סיימנו את כל ההכנות, ואנו שמחים להצטרף למלונות לאונרדו. יחד אנו בונים עתיד מזהיר ואנו כבר מצפים לקבל את פני האורחים במלון לאונרדו לליסטאד".

ארבעה מלונות נוספים של אפולו צפויים לעבור את תהליך המיתוג מחדש כבר השנה, ביניהם מלונות אלמרה Almere, ובפאפנדרכט Papendrecht. מלונות נוספים, כולל מלון לאונרדו רויאל הממוקם על טיילת דן האג יזכו לשיפוץ חלקי.

צילום מייקל ארקנס – לליפוטו (Michael Erkens – Lelyfoto)

דילוג לתוכן