חברת התעופה הלאומית של רואנדה, רואנדאייר RwandAir, מינתה את החברה הישראלית 'טל תעופה' להיות הGSA שלה באיטליה לספק שירותי אוויר לנוסעים.

לפני מגפת הקורונה הפעילה RwandAir גם קו תעופה מקיגאלי לנתב"ג, אך הפסיקה אותו בסוף חודש מרץ בשנה שעברה, וטרם חידשה את הקו. נציג המכירות של רואנדאייר בישראל הוא בועז וקסמן, בעל חברת 'אופיר טורס'.

השותפות החדשה בין RwandAir לבין TAL Aviation תספק הזדמנויות לתושבים, לתיירים ולאנשי עסקים באיטליה המעוניינים לנסוע לרואנדה ובתוכה ואזורים אחרים באפריקה.

מאז אוגוסט אשתקד, חידשה RwandAir בהדרגה את הטיסות המסחריות ברחבי הרשת העולמית שלה, כולל מרבית נתיבי אפריקה שלה, כמו גם כמה יעדים ארוכי טווח כמו לונדון הית'רו, בריסל ודובאי. הצי של RwandAir כולל 12 מטוסים מתוצרת החברות איירבוס, בואינג ובומברדיה.

חברת TAL Aviation הינה ארגון ייצוג חברות תעופה, נסיעות ותיירות עולמי עם יותר מ -35 משרדים המשתרעים על פני 50 מדינות ברחבי אירופה, אסיה, האוקיאנוס השקט ויבשת אמריקה.

ניסים סגיס, המנהל המסחרי של טל תעופה, מכריז היום: "הצוות האיטלקי שלנו מוכן ונלהב לקדם, ונלהב למכור את חברת התעופה באיטליה, לקבל את פני לקוחותיה על סיפונה של RwandAir ולהטיס אותם בביטחון".

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן