מלון אלמירה Almyra בפאפוס עומד להיפתח מחדש ב2 למאי עם חידוש גדול לציבור הדתי: המלון יציע ארוחות כשרות למהדרין ב'מסעדת ירושלים' בבית חב"ד השוכן צמוד למלון.

מלון Almyra שייך ל- Thanos Hotels & Resorts וחבר בקבוצת Design Hotels, הוא בין המלונות המפוארים בים התיכון. המלון מתאים במיוחד לחופשות משפחתיות. מועדוני הילדים של המלון דואגים לאורחים הקטנים מגיל שלושה חודשים ועד גיל 12. הורים טריים לתינוקות יכולים ליהנות משירות "אורזים קל עם תינוק" ולהזמין מראש לפני הגעתם למלון את ציוד התינוק הדרוש להם, וכך לחסוך את הלחץ הכרוך באריזה לקראת החופשה, ולהבטיח נסיעה רגועה. בין הפריטים המוצעים בשירות: סירים וישבנונים, כסאות אוכל לתינוק, עגלות, בקבוקים, סטריליזטורים, מחממי בקבוקים, אוניברסיטה לתינוק, הליכונים, אמבטיה לתינוק, חיתולים רגילים וחיתולים לשחייה, מצופים, עפרונות צבעוניים, חוברות צביעה ומגוון ספרונים ותקליטורים בשפות שונות.

למבוגרים מציע המלון מגוון רחב של אטרקציות, החל מרכיבה על אופניים באולם רכיבה מקצועי באמצעות Athlos Bike Hub התומכת בצרכי ההדרכה והאימונים של רוכבי אופניים מקצועיים וחובבים כאחד, השכרת אופניים והדרכה במסלולים בשותפות עם Aspire Cycling. מדריכים מהספא של אלמירה עומדים לרשות הנופשים על מנת להציע תכניות אימונים פרטניות או קבוצתיות לרוכבי אופניים וטריאתלטים.

מנכ"ל המלון הוא ישראלי בשם ראדו סטפן מטרוי, שמודיע: "אנו עוקבים אחר כל ההוראות של ממשלת קפריסין ואחר המלצות ארגון הבריאות העולמי להבטחת רמת הבטיחות והביטחון הגבוהים ביותר לרבות ניקוי חדרים סטרילי והתאמת אזורי המסעדות הפתוחות, הבריכות, הלובי והספא בהתאם להנחיות החדשות".

לדבריו, מאז עבר בית חב"ד לכתובתו החדשה, מקבל המלון פניות רבות של ישראלים ויהודים מאירופה, המעוניינים לשלב את המלון בחופשות שלהם, יחד עם האוכל הכשר של מסעדת ירושלים המופעלת ע"י בית חב"ד. לפיכך נעשו במלון הסידורים המתאימים, ומעתה זה אפשרי ובזמינות מלאה.

שליח חב"ד בפאפוס, הרב איציק אייזנבך, אומר כי שיתוף הפעולה עם אלמירה מתקיים לאורך כל השנה. שפים ומלצרים של המלון פועלים באירועים של בית חב"ד. כל השפים של המלון הגיעו להשתלמות בישראל במסעדות כשרות כדי להכיר את המיוחדות של האוכל הכשר. בחגי תשרי ובפסח בית הכנסת בבית חב"ד צר מלהכיל את הקהילה היהודית והאורחים, ולכן המלון מעמיד לרשותם אולמות לתפילה.

המחירים החל מ179 יורו לאדם בחדר ללילה. יש אפשרות לביטול הזמנות ללא תשלום וקנסות. ניתן להזמין באתר המלון.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן