מגזין התיירות הקנדי Conde Nesta בחר באיים בורקאי ואל נידו במקומות השני והתשיעי בקטגוריית האיים היפים והטובים בעולם. כך מודיע נציג משרד התיירות הפיליפיני בישראל, גולן יוסיפון. בבחירה השתתפו 715,000 קוראים בחרו בהם מבין 25 איים קסומים מרחבי העולם.

בבחירה באי בורקאי, שנמצא במרכז הפיליפינים, נכתב כי האי נראה כמו תמונת שומר מסך במחשב. יש בו חולות לבנים ואקזוטיים, מים צלולים בצבעי כחול-ירוק-טורקיז, ג'ונגלים ויערות גשם, ספורט ימי, אתרי צלילה מרהיבים ועוד.

על האי אל נידו בפאלוואן נכתב כי מדובר בגן עדן של ממש. יש באי הטרופי 50 חופים לבנים. עם מים כחולים בגוונים שונים ושקיעות מרהיבות. שוניות האלמוגים יפהפיות ויש באי שלל אפשרויות צלילה, איילנד הופינג, יערות גשם וטיפוס הרים.

משרד התיירות של הפיליפינים בשיתוף לשכת הסחר של ישראל בפיליפינים ערכו בשבוע שעבר סמינר מיוחד על מגמות בשוק התיירות הישראלי, בכל הקשור לתנועת התיירות היוצאת והצפי לחידוש תנועת התיירות בשנת 2021. בכנס השתתפו בין השאר שרת התיירות של הפיליפינים, שגריר הפיליפינים בישראל, שגריר ישראל בפיליפינים ונשיא לשכת הסחר של ישראל בפיליפינים.

שרת התיירות של הפיליפינים, ברנדטה רומלו פוייאט: "אני מודה לקוראי המגזין 'קונדה נסטה' על הבחירה באיים בורקאי ואל נידו בצמרת הרשימה העולמית לשנת 2020. יעדי התיירות בפיליפינים מתחילים להיפתח בצורה הדרגתית תוך שמירה על כללי הבריאות והביטחון של המטיילים, תחילה לתיירות פנים ובהמשך לתיירות חוץ. הפיליפינים גם משקיעה משאבים בשיקום תשתיות ושימור אתרי התיירות".

קרדיט צילומים: Erwin Lim

 

כתיבת תגובה

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן