ערב יום העצמאות ה-74 למדינה, 300 העובדים בחמשת סניפי קבוצת ג'נסיס תיירות הם תמונת ראי של החברה הישראלית: יהודים וערבים, דתיים וחילונים (ואף חרדים), צברים ועולים חדשים.  "כמו פוסטר של יום העצמאות".

אמיר הלה, מנכ"ל הקבוצה, אומר שהעובדים הם תמונת ראי של החברה הישראלית, וההרגשה היא של קיבוץ גלויות אמיתי, עם חיבור טבעי לתחום התיירות.

אסתי, מנהלת פיתוח עסקי בסניף הראשי, הגיעה מאנגליה. נדיה היא אופרייטורית שעלתה מארגנטינה. דוד דנה איש מכירות בשוק הדתי לאומי ובשוק הצרפתי, עלה מפריז. פרלה היא סמנכ"לית בתחום התיירות הנכנסת, ועלתה ממקסיקו. לריסה מנהלת את מחלקת הספא, עלתה מרוסיה. פארה מהנהלת החשבונות, הגיעה מברזיל. לורנה היא עולה מוונצואלה, וגם עובדת כאופרייטורית.

"במחלקת התיירות הנכנסת בסניף, מורכב כל הצוות מעולות חדשות ממדינות דרום אמריקה, והאווירה כיפית ומשפחתית", מספרת נדיה. "עליתי לישראל בשנת 2014 מבואנוס איירס, כשהתקבלתי לעבודה בג'נסיס, נחשפתי לעולם חדש, שאני מאוד אוהבת. העבודה שלי היא להגשים לאנשים חלום, להביא אותם לביקור בארץ ישראל. טיול שלא ישכחו בחיים".

חאלד מיפו, שעובד בהנהלת החשבונות, אומר: “הצוות הוא כמו משפחה, יש הרגשה טובה. נדיר למצוא חברה עסקית, שמשלבת עובדים מכל המגזרים, העדות והדתות”.

"בעבודה וביומיום אני מדברת עם הבנות במחלקה באותה השפה. יש לנו את אותו ראש והאווירה היא דרום אמריקאית חמה", אומרת פרלה שעלתה ממקסיקו, וכיום משמשץ סמנכ"לית תיירות נכנסת.

דוד דנה, שעלה מצרפת, מאחל לרגל יום העצמאות: "אחדות, שלום, שלווה והבנה בין כלל האזרחים”.

 

בתמונה מימין לשמאל: עומדות -פארה זלמן, פרלה חנונו, פרננדה אנגלמן, דבי ברדיצנסקי, מירי פוקס, לורנה בן עמו. יושבות-אליזה זגה, נדיה ניימוקין. (צילום אמיר הלה)

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן