לרגל רישום מניות חברת פתאל למסחר בבורסה בתל אביב, פתחו הבוקר דוד פתאל, ובניו, נדב, אסף ויובל יחד עם הנהלת החברה את המסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

רשת פתאל כוללת כ- 32,000 חדרים ב- 167 בתי מלון ב- 17 מדינות,. בתשקיף לבורסה כתוב ששווי שוק שלה כ- 3.9 מיליארד שקל. החברה מצטרפת לתת ענף מלונאות ותיירות הכולל עתה 7 חברות, עם שווי שוק של כ- 11 מיליארד ₪, כשחברת פתאל היא הגדולה מביניהן. מניות פתאל יוכנסו למדדים ת"א-90 ות"א-125.

דוד פתאל אמר: "אני מודה לצוות ההנהלה שיחד אתי הצליחו להצמיח את החברה ממלון בודד בשנת 1999 לאימפריה של מלונות באירופה ולרשת הגדולה בישראל. זו הזדמנות גם להודות למשקיעים על האמון שנתנו בחברה ובהנהלתה, על אף שהשווקים בעולם לא היו יציבים בסמוך להנפקה וחלקם אף הצביעו ברגליים בהנפקות שבוצעו בצמוד להנפקת הרשת".

איתי בן זאב, מנכ"ל הבורסה אמר כי: "חברת פתאל היא הסנונית הראשונה בשנת 2018 שבחרה להנפיק בבורסה בתל אביב. מדובר בהנפקה הגדולה ביותר מאז 2010. זוהי הבעת אמון בבורסה בתל אביב ואנחנו גאים לראות חברות בסדר גודל כזה בבורסה. אני מאמין כי בחודשים הקרובים נראה חברות נוספות שיגיעו לבורסה בעקבותיה. הביקוש הגדול למניות החברה בשלב ההנפקה מוכיח כי הציבור הישראלי רוצה להיות שותף להצלחת החברות במשק הישראלי וזוהי הבעת אמון מצד המשקיעים בחברה".

צילום: עומר מסינגר

כתיבת תגובה

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן