בשורה למטיילים בוורשה: בקיץ עומד להיפתח שם מלון ברשת Nobu. זה יהיה מלון פאר 5 כוכבים שיתחרה במלון מריוט בוורשה, הפופולרי מאוד על תיירים ואנשי עסקים ישראלים.

מלון Nobu Warsaw החדש יציע 117 חדרים מרשימים, מתחם ספא מפנק, בית קפה, בר ואולם אירועים בשטח של 438 מטרים מרובעים. הקירות הניידים מאפשר לאורחים להתאים ולחלק את החלל בהתאם לצרכים שלהם, בנוסף, ישנם גם חדרי פגישות פרטיים באגף הקלאסי של בית המלון. מקום אידאלי למפגשים עסקיים ולאירועים פרטיים.

 

רשת מלונות נובו מתהדרת בארכיטקטורה מיוחדת. כל מלון ברחבי העולם שונה וייחודי, ותוכנן ברוח המקום בו הוא נמצא. הסניף החדש בוורשה הוא פרויקט שאפתני במיוחד: בית דירות היסטורי שחודש ושופץ בשילוב מבנה חדש לחלוטין, בעל חזית מרשימה מזכוכית, אבן וצמחייה המקשטת את מרפסות המלון. גם יצוב הפנים משתלב בהרמוניה מושלמת עם המבנים עצמם. החדרים בבית הדירות המחודש משלבים את מיטב מסורות האדריכלות והאמנות של ורשה, והאגף החדש מעוצב בסגנון מודרני מינימליסטי.

מאפיין בולט נוסף של רשת Nobu הוא השירות. תפיסת האירוח המצוינת והיוקרתית מבוססת למעשה על עקרונות המטבח המקורי והמשובח של השף היפני מטסוהיסה נובו .השם "מטסוהיסה" הפך למילה נרדפת לשירותיות ללא רבב. המלון דוגל בדאגה לאורחיו במסירות מלאה, במטרה לספק את כל צרכיהם.

כתיבת תגובה

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן