שוק התיירות הוא אחד השווקים הפעילים והדינמיים ביותר כיום. מחירי החופשות והסדרי הלינה בארץ ובחו"ל תלויים בגורמים רבים ומשתנים מרגע לרגע, מה שגורם לכולנו להיות עם היד על הדופק ותמיד לחפש את המחירים הזולים והמשתלמים ביותר.

אבל מהי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת? האם הגיע הזמן לנטוש את סוכני הנסיעות? האם אתרי ההזמנות שאנו מכירים באמת מספקים את המחירים הטובים ביותר? מסתבר שלא תמיד. אתרי השוואת למלונות ולטיסות הגיעו לאינטרנט ומשלבים בתוכם את הטוב מכל העולמות.

ישנן דרכים רבות ומגוונות להזמנת חופשה: אפשר להיעזר בסוכן נסיעות מקומי, לשוטט בין אתרי ההזמנות הגדולים והמוכרים באינטרנט, או לנסות את המזל באתרי הדקה ה-90. לכל שיטה יש יתרונות, וכמובן, גם חסרונות. בשנים האחרונות הופיעה שיטה חדשה המשלבת בתוכה את יתרונותיהן של כל השיטות – אתרי השוואת מלונות.

מומחה התיירות, יאיר בר זוהר, פרסם לאחרונה באתר "טיולים" מדריך מפורט שמסביר איך מקצוענים כמוהו מתכננים את החופשות הפרטיות שלהם, ואיך המומחים מזמינים טיסות ומלונות. המדריך נקרא "היה סוכן נסיעות בעצמך", ולדעתי הוא "השפיץ" של מדריכי התיירות. גם אני זכיתי ליישם כמה מהעצות המיוחדות שלמדתי רק מהמדריך הזה ולא משום מקום אחר ברשת.

בשל חשיבות המידע המקצועי שבו, אני מגיש גם לקוראי הבלוג "ותוליכנו לשלום" גישה למדריך החשוב הזה באמצעות הלינק: https://goo.gl/MiV6NS

כתיבת תגובה

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
דילוג לתוכן